PRENSES KADIN - Adet, PMS, Ovulasyon Takvimi, Oyun

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 208.6 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Vellichor.net
Prenses Kadın mobil uygulaması adından daa anlayacağınız üzere kadınlara yönelik bir uygulamadır.

Prenses kadın mobil uygulaması ile regl ve ovülasyon günlerinizi kolaylıkla takip edebilir, bu özel günlerinizde eğlendirici ve bilgilendirici tavsiyeleriyle daha iyi hissetmenize yardımcı olacak faydalı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmanız mümkündür. Uygulama içi ögelerden faydalanırken de herhangi bir ücret ödemezsiniz. 

Regl Takvimi; hamilelik durumun, ovülasyon ve adet dönemlerini profesyonel kalitede takip edebilmeni sağlar. Üstelik kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Uygulama sayesinde günlük gebelik şansınızı kontrol edebilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından en kolay periyot takipçisidir, periyodunuzla ilgili bilgileri gizli tutar ve güvenilir bir uygulamadır.

Periyot takipçisi, âdet dönemi takipçisi, hamile kalma takipçisi ve ovülasyon takipçisidir, ayrıca günlük yönetimi de bulunmaktadır. Kişisel periyot uzunluğu, âdet dönemi uzunluğu ve ovülasyon bilgilerinizi girebilirsiniz. Eğer hamile kalmak istiyorsan ana sayfa ve adet takvimi aracılığıyla seni yönlendirir. Hamilelik testi konusunda seni yönlendirir. Sizde adet dönemlerinizi yakından takip edin ve gün atlamadan sağlığınız kontrol altında osun. 

PRENSES KADIN - Adet, PMS, Ovulasyon Takvimi, Oyun indir